Blue Sea Otel

 

BLUE SEA İzmir'in göz bebeği Türkiye turizminin başkenti Çeşme de bulunmaktadır. Gerek doğası gerek havası ve iklimi gerek dünya da sayılı denizlere ve plajlara sahip olması ile tüm dünya da bilinen bir tatil noktası haline gelen Çeşme tüm yıl boyunca sayısız yerli ve yabancı tatilciyi ağırlamaktadır. BLUE SEA olarak güzel ülkemizin bu cennet vahasında biz de beldemize gelerek huzurun ve dinlenmenin aynı zamanda da eğlenmenin keyfine varmak isteyen sizlere evinizin konforunda konaklama imkanını sunmaktan memnuniyet duymaktayız.

BLUE SEA her köşesi birbirinden benzersiz olan Çeşme'nin kalbi sayılan Ilıca'da bulunmaktadır. Denizi,plajı ve eğlence noktaları ile meşhur olan Ilıca da otelimiz Ilıca plajına 250 metre yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Ilıcanın merkezinde bulunan cafe,restaurant ve eğlence mekanlarına da 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunmaktayız.

Aynı zamanda Ege'nin incisi güzel İzmir'imize de 72 Km,İzmir Adnan Menderes Havaalanına da 90 Km uzaklığı ile her türlü ulaşım kolaylığına da sahip bulunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizi ülkemizin bu cennet köşesinde en iyi ev sahipliği ile ağırlarken sizler de evinizin konforunda dinlenerek ve bahçemizde sıcak ve soğuk içeceklerinizi yudumlayarak tatilinizin tadını çıkarın.